Crossfit Forum - CFBoard
Problem z odcinkiem lędźwiowym - Wersja do druku

+- Crossfit Forum - CFBoard (http://cfboard.pl)
+-- Dział: Zdrowie/Dieta/Suple (http://cfboard.pl/dzial-zdrowie-dieta-suple-3)
+--- Dział: Kontuzje i fizjoterapia (http://cfboard.pl/dzial-kontuzje-i-fizjoterapia-14)
+--- Wątek: Problem z odcinkiem lędźwiowym (/problem-z-odcinkiem-ledzwiowym-6t)Problem z odcinkiem lędźwiowym - Korzen - 14-05-2017

Od jakiegoś czasu czuję po treningu dyskomfort w odcinku lędźwiowym, zwłaszcza po Back squatach i martwych z większym ciężarem. Nie boli jakoś bardzo, ale następnego dnia rano czuję sztywność. Macie na to jakąś radę?


RE: Problem z odcinkiem lędźwiowym - mirek19 - 15-05-2017

Z kręgosłupem lepiej idź do dobrego fizjo, albo ortopedy.. nie ma co ryzykować moim zdaniem jakiejś poważniejszej kontuzji..


RE: Problem z odcinkiem lędźwiowym - Dolan - 16-05-2017

Przejrzyj sobie te filmiki na kanale Marek Purczyński, mi serio pomogło i mimo, że wczesniej już miałem nawet promieniujący ból do pośladka i stwierdzoną dyskopatię, to teraz mogę normalnie trenowaćSmile https://www.youtube.com/watch?v=ZNK2rQN1J3w&list=PLX6IK70PGnRPX5tKfNMfFFJEa1oXuvI5_


RE: Problem z odcinkiem lędźwiowym - Korzen - 29-05-2017

Dolan dzięki, powiem Ci, że te ćwiczenia z filmiku pomagająSmile robiłem je przez kilka dni pod rząd jednocześnie trochę odpuszczając treningi i teraz już praktycznie wszystko wróciło do normy. Będę je robić co pewien czas, żeby nie wróciło..